Kodėl verta?

Sutaupote laiką

Ar žinojai, kad tik 20%  laiko skiriama maisto gaminimui, o likę 80% – receptų ir produktų paieškai, pirkimui ir paruošimui.

Labai retai visus vieno patiekalo ingredientus galima nusipirkti vienoje parduotuvėje. Dažniausiai norėdami nusipirkti viską, ko jums reikia, turite apsilankyti ne tik keliose maisto prekių parduotuvėse, bet ir patekti į specializuotą parduotuvę ar turgų. Tai užima daug laiko.

Sutaupote pinigų

Tik pagalvok: mes dažnai einame į maisto prekių parduotuvę. Remiantis statistika, asmuo, apsilankęs didelėje maisto prekių parduotuvėje, išleidžia 30% daugiau nei planavo išleisti. O kiek spontaniškai įsigytų produktų tada reikia laikyti, nežinant, ką su jais gaminti? 

Ar žinote, kad vidutiniškai žmogus išmeta 35% maisto produktų?

O ką jau kalbėti apie perteklinį būtinų ingredientų kiekį, kurių atviros pakuotės vėliau guli spintelėse, laukdamos savo eilės ir dažniausiai išmetamos nesulaukę. Dažniausia net negalvojame, kiek dėl to patiriame papildomų išlaidų.

Gaunate sveiką, skanų maistą

Visi žinome, kad namuose gaminamas maistas yra sveikesnis ir skanesnis. Dabar jūs turite galimybę gaminti maistą su malonumu iš šviežių ir aukštos kokybės produktų, negaišdami asmeninio laiko pirkinių kelionėms.